< Terug naar alle mededelingen

Red het Regenwoud - Serious Request

Gepubliceerd op 11 januari 2022

Helaas heeft de corona lockdown ook de acties en daarmee het inzamelen van geld voor de actie van Serious Request, red het regenwoud, rigoureus gestopt. Er is wel wat geld binnen gekomen via de flessenbonnen, maar weinig gezien de korte tijd. De gevers, heel hartelijk dank hiervoor! We zullen dit bedrag samen met een bedrag door school mogelijk gemaakt natuurlijk wel storten op het rekeningnummer van het goede doel. Zie site; https://www.wwf.nl/kom-in-actie/3fm-serious-request/3fm-geef-gift

Mede door de actie hebben we als school natuurlijk ook nagedacht over duurzaamheid en onze invloed op ons milieu. Als school kun je hier zeker iets in betekenen. Tenslotte zijn onze leerlingen de huidige maar vooral ook toekomstige bewoners van onze planeet. We zullen deze ideeën weer oppakken, wellicht ook weer met onze leerlingenraad! Daarnaast staat het natuurlijk iedereen, leerlingen, ouders/mensen thuis vrij om mee te denken hoe we dit als school vorm kunnen geven. We denken hier verder over na en natuurlijk delen we toekomstige plannen.